Gratulálunk az OTDK-n helyezést elért hallgatóinknak és konzulenseiknek!

2017. április 10., 10:20
XXXIII. OTDK, Műszaki Tudományi szekció, Dunaújváros, 2017

33. alkalommal szerveték idén az Országos Diákköri Tudományos Konferenciát, amelynek műszaki szekciója 2017. 04. 6-7. között Dunaújvárosban került megrendezésre. A Nyersanyagelőkészítési és Környezeti Eljárástechnikai Intézet hallgatói jelentős sikereket értek el.

Ezúton is gratulálunk hallgatóinknak és oktató kollégáinknak a szép eredményekhez, amelyet megérdemelten kaptak!

Siska Orsolya, Sebe Emese 1. Hely

Új bioszorbens keresése az oldott ólom és kadmium eltávolítására  (napraforgó- és szójahéj)

Konzulensek: Dr. Bokányi Ljudmilla - intézeti tanszékvezető egyetemi docens, Paulovics József

Környezetmérnöki BSc szak