TDK Témakiírás

2018. április 10., 15:20
Témakiírás Tudományos Diákköri dolgozat készítésére.

Kedves Hallgatók,

A Nyersanyagelőkészítési és Környezeti Eljárástechnikai Intézet „Diszperz anyagrendszerek eredő hőtani paramétereinek vizsgálata” témakörben TDK témakiírást hirdet (1 fő hallgató számára). A kutatásba kapcsolódó hallgató feladata, hogy a mérési eredményekből a konzulensek (Dr. habil. Faitli József egyetemi docens, illetve Magyar Tamás kutatómérnök) iránymutatásával TDK dolgozatot készítsen.

A meghirdetett téma szakdolgozati témaként tovább folytatható, valamint a mérési eredményekből akár publikációs lehetőség is várható.

Jelentkezni és érdeklődni Magyar Tamás kutatómérnöknél személyesen a C/2 épület II. emelet, 201. szobában, vagy e-mailben a magyar.tamas@uni-miskolc.hu címen lehet.