Környezet-eljárástechnika mérnöki mesterképzés nemezetközi közös képzésben, hármas diplomával

2021. január 25., 11:05
Az OpESEE oktatásfejlesztési projekt segítségével a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karának Környezetmérnök mesterképzése kínál lehetőséget az ENTER (International Master of Science in Engineering, Entrepreneurship and Resources) angol nyelvű közös képzésben való részvételre.

A program célja a nyersanyagszektor számára karbantartó mérnöki tudással is rendelkező szakemberek képzése. A közös képzésben a hazai egyetemen töltött első félév után a hallgatók rangos finn és német egyetemeken – Lappeenranta Műszaki Egyetem, TU Bergakademie Freiberg – végzik a második és harmadik félévüket ösztöndíj támogatással. A képzés eredményes befejezésével a hallgató hármas diplomával végezhet.

További információk itt érhetőek el.